נעים להכיר: ליאנה קציר 

קצת על עצמי

מאז ומתמיד תהיתי- "מדוע חייבת להיות הפרדה בין עבודה לטיולים כשהחיים עצמם יכולים להיות טיול אחד גדול? זה המוטו המניע אותי מגיל צעיר. מבלי לשים לב סיגלתי לעצמי סגנון חיים נטול שגרה, רווי הרפתקאות וכזה שיאפשר לי להכיר ולגלות מקומות ותרבויות.

     אז הרשו לי להציג את עצמי- שמי ליאנה קציר, ישראלית ילידת 1990, מתגוררת בשנים האחרונות בברצלונה הקסומה ועוסקת בהדרכת טיולים בה וברחבי קטלוניה. כבר מילדות ידעתי שאעסוק בהדרכת טיולים. נסיון ההדרכה שצברתי במהלך חיי בתחומים שונים לפני, במהלך ולאחר הצבא, יחד עם טיולים ומסעות רבים בעולם, גיבשו אצלי את ההבנה שטיולים הם חלק בלתי נפרד מחיי.

בצבא שירתתי כמדריכת ח״יר ולאחר השחרור טיילתי מעל לשנה בכ-11 מדינות במזרח הרחוק כשאני מרותקת לתרבויות ולמנהגים אותם חוויתי. עם שובי לישראל למדתי וסיימתי תואר ראשון בלימודי מזרח אסיה וסינית באוניברסיטת תל אביב. בסיומם, המשכתי במסעותיי ובסופו של דבר האהבה הובילה אותי לברצלונה, עיר הניגודים המשלימים- אירופה הקלאסית מחד וים תיכון מאידך, אורבניזם מול טבע, קוסמופוליטיות ומסורת, הר לצד ים, אמנות וכדורגל, כשהכל שרוי באווירת פשטות ושמחת חיים קסומה. 

מלבד הדרכת טיולים אני סקיפרית ומפליגה מידי פעם בימים ובאוקיינוסים למחייתי. בזמני הפנוי אני מעצבת תכשיטים ומאז 2013 יש לי חברת תכשיטים קטנה בה אני משלבת את אהבתי לים. 

מלבד לים, אני אוהבת לחוש את האדמה מתחת לרגליי. צעדתי ופסעתי על הרים וגבעות ברחבי הארץ והעולם, ביניהם שביל ישראל מתחילתו ועד סופו, ״קמינו דה סנטיאגו״- טרק החוצה את ספרד לאורכה, האנפורנה בנפאל ועוד.

אז היום אני כאן, רוצה לחלוק עם אחרים את אהבתי לאחת הערים המתוירות ביותר בעולם מזווית ראיה אותנטית וייחודית. אני מזמינה אתכם להצטרף אלי ולהתאהב בברצלונה בדיוק כפי שאני התאהבתי. נתראה בסיורים.

איך מגיעים? איפה אוכלים? לאיפה יוצאים? איפה קונים?

כל המידע הנחוץ לטיול המושלם בברצלונה במרחק נגיעה מכם

+34-651886491

Barcelona, Spain

  • Black TripAdvisor Icon
  • Black Instagram Icon