נעים להכיר: ליאנה קציר

תפקידים בחברה:

המקימה ובעלת החברה

מדריכת טיולים

IMG_1896
IMG_1901
IMG_0539

מאז ומתמיד תהיתי- "מדוע חייבת להיות הפרדה בין עבודה לטיולים כשהחיים עצמם יכולים להיות טיול אחד גדול? זה המוטו המניע אותי מגיל צעיר. מבלי לשים לב סיגלתי לעצמי סגנון חיים נטול שגרה, רווי הרפתקאות וכזה שיאפשר לי להכיר ולגלות מקומות ותרבויות.

     אז הרשו לי להציג את עצמי- שמי ליאנה קציר, ישראלית ילידת 1990, מתגוררת בשנים האחרונות בברצלונה הקסומה ועוסקת בהדרכת טיולים בה וברחבי קטלוניה. כבר מילדות ידעתי שאעסוק בהדרכת טיולים. נסיון ההדרכה שצברתי במהלך חיי בתחומים שונים לפני, במהלך ולאחר הצבא, יחד עם טיולים ומסעות רבים בעולם, גיבשו אצלי את ההבנה שטיולים הם חלק בלתי נפרד מחיי.

בצבא שירתתי כמדריכת ח״יר ולאחר השחרור טיילתי מעל לשנה בכ-11 מדינות במזרח הרחוק כשאני מרותקת לתרבויות ולמנהגים אותם חוויתי. עם שובי לישראל למדתי וסיימתי תואר ראשון בלימודי מזרח אסיה וסינית באוניברסיטת תל אביב. בסיומם, המשכתי במסעותיי ובסופו של דבר האהבה הובילה אותי לברצלונה, עיר הניגודים המשלימים- אירופה הקלאסית מחד וים תיכון מאידך, אורבניזם מול טבע, קוסמופוליטיות ומסורת, הר לצד ים, אמנות וכדורגל, כשהכל שרוי באווירת פשטות ושמחת חיים קסומה. 

מלבד הדרכת טיולים אני סקיפרית ומפליגה מידי פעם בימים ובאוקיינוסים למחייתי. בזמני הפנוי אני מעצבת תכשיטים ומאז 2013 יש לי חברת תכשיטים קטנה בה אני משלבת את אהבתי לים. 

מלבד לים, אני אוהבת לחוש את האדמה מתחת לרגליי. צעדתי ופסעתי על הרים וגבעות ברחבי הארץ והעולם, ביניהם שביל ישראל מתחילתו ועד סופו, ״קמינו דה סנטיאגו״- טרק החוצה את ספרד לאורכה, האנפורנה בנפאל ועוד.

אז היום אני כאן, רוצה לחלוק עם אחרים את אהבתי לאחת הערים המתוירות ביותר בעולם מזווית ראיה אותנטית וייחודית. אני מזמינה אתכם להצטרף אלי ולהתאהב בברצלונה בדיוק כפי שאני התאהבתי. נתראה בסיורים.

הכירו את הבחורה והתלתלים: עדי סרי

תפקידים בחברה:

מדריכת טיולים

IMG_0554
IMG_9625
IMG_0528

הגיעה ממושב קטן בשם רמות ברמת הגולן הרחוקה ומאז ומעולם שתי אהבות גדולות מניעות אותה- טיולים ולימודים. מאז שהיא זוכרת את עצמה, אהבה להכיר מקומות, אנשים ותרבויות חדשים ובזכות האהבה הזו נדדה במקומות רבים ברחבי העולם. מהר מאוד פיתחה גישה לפיה בשביל להכיר מקום לעומק- יש לגור בו תקופה, וכך מצאה עצמה מתגוררת באוסטרליה, ארה״ב וספרד.

אמנם קשה להבחין בשל התלתלים וגוון עורה התימני, אבל בעורקיה של עדי זורם דם קטלאני! כן כן, סבה וסבתה הם ילידי ברצלונה, כך שעדי ידעה תמיד שזה רק עניין של זמן עד שתגיע לבירה הקטלאנית. כאן, היא למדה תיירות בדגש על מלונאות בעיר.

עדי מאוהבת לחלוטין בברצלונה, והפכה את אהבתה למקצוע ודרך חיים בהדרכה בחברת ברצלולה. בנוסף להדרכות עדי היא מורה לעברית ועוסקת בהתנדבויות שונות עם בעלי חיים וילדים.

אז אם תקבלו סיור בהדרכתה של עדי התמזל מזלכם- ואם לשניה תעשו סלפי והקבוצה תיעלם, אל דאגה! תהיו בטוחים שאת עדי, רעמת התלתלים שלה וחיוכה הענק אי אפשר לפספס.

נתראה בסיורים!!!