עכברונה - יולי 2022: Top 10

יולי בברצלונה…קיץ, חם, לח ואין לימודים. אז לא פלא שרוב תושביה מעדיפים לעלות על מטוס או להיכנס לרכב ולצאת ממנה אל מרחבי הטבע הנעימים. אלה שנשארים בה מחפשים את הצל, הים ואת ההורצ׳אטה (אל דאגה, מיד תבינו בדיוק מה זה).

אז לפני הכל רק שתדעו שאני באה ממשפחת עכברי העיר, יצורים מיוחדים שאוהבים לחרוש אותה ומכירים את הפינות הכי מסתוריות. אז הנה הרכבתי לכם מטיילים יקרים את עשר ההמלצות הכי שוות של הפעילויות, הפסטיבלים, האירועים והמשקאות שאסור לכם להחמיץ בחודש יולי 2022 בבירה הקטלאנית!


מתחילים!


1. יריד הבירה של שכונת פובלה נואו

מתי? 1-3 ביולי


כי מי לא אוהב בירה?!

אם יש משהו שהספרדים אוהבים יותר מכל זה את הבירה הצוננת שלהם, וכשאומרים קיץ- ישר חושבים על המשקה המרענן והמזין הזה. למעשה כבר עשור שבפובלה נואו, אחת מהשכונות הכי מתפתחות בזמן האחרון, מתקיים יריד הבירה החשוב והמדליק הזה, וכדי להבין את סדר הגודל שלו, בשנה שעברה השתתפו בו מעל ל- 30 אלף אנשים!!

אז מה הסוד שלו ולמה הוא מבוקש כל כך? כי הוא פונה לכל אחד, גם לאלה שאוהבים לשתות בירה וגם לאלה שרוצים ללמוד עליה עוד או כבר מכינים אותה בעצמם.


השנה יריד הבירה בפובלה נואו יארח 65 מבשלות בירה מקומיות ובינלאומיות ובנוסף יתקיימו בו גם סדנאות, שיחות למינהן וכמובן- התחרות הלאומית של הבירות. ואם זה לא מספיק לכם- יותר מ-12 משאיות אוכל ומוזיקה חיה יככבו שם!

בקיצור- כאן תמצאו את הבירות הכי טובות באווירה הכי חגיגית וכל זה ליד הים, לא תבואו!?


כתובת היריד: פארק של פובלה נואו

איך מגיעים? מטרו קו צהוב 4 תחנה פובלנו Poblenou

מתי זה קורה : שישי מ-16:00 עד חצות - שבת מ-12:00 עד 1:00 , ראשון מ-12:00 עד 22:00.

עלות: קונים ישירות במקום - 5 אירו כולל כוס זכוכית עם לוגו. אם מגיעים לפני 17:00 אז העלות היא 4 אירו.

אתר


2. מגדלים אנושיים - Castellers

מתי? במהלך חודש יולי


איך שקראתי על כך אמרתי לעצמי, מי מכם שיגיעו החודש לברצלונה חייבים לראות את זה לפחות פעם אחת! תזהרו- זה מדבק! בקטע טוב כמובן(=


אז על מה מדובר?

המגדלים האנושיים הוא אחד מהמנהגים הקטלאנים המובהקים ביותר וקיים כבר מהמאה ה-18. במגדל האנושי קבוצה גדולה של נשים וגברים מכל הגילאים מתאמנים במהלך השנה עבור תחרויות והופעות ציבוריות. יש להם תלבושת ייחודית ובאופן מסורתי החקלאים שהיו חזקים פיזית נמצאים למטה ונוטלים את רוב הכובד, לאחר מכן בקומות הראשונות נדרשים אנשים עם שיווי משקל מרבי, ובקומות העליוניות נמצאים הילדים- דורש מהם הרבה אומץ.

המגדל עשוי להתנשא לגובה של כ-10 קומות אבל כמובן שיש גם מגדלים נמוכים ממנו. העיקר שהוא ייבנה ויפורק בשלמותו, בשלום ובבטחה. על הקסטייר שעליו מוטל לעמוד בקומה האחרונה - בד