top of page

למה לטייל עם ברצלולה?

עודכן: 18 באוג׳ 2022

אז למה ברצלולה?


מי אנחנו?

ברצלולה היא חברת טיולים הממוקמת באחת הערים היפות בעולם- ברצלונה, ומציעה מגוון רחב של סיורים שונים ומגוונים, רגליים ומונגשים, מודרכים בשפה העברית ועל בסיס תשר בלבד. הסיורים מועברים על ידי מדריכות מקומיות ומקצועיות ובעלות ניסיון רב בהדרכה ועם אהבה ותשוקה גדולה לעיר ברצלונה.

ברצלולה היא חברת הטיולים הראשונה והוותיקה ביותר בברצלונה בקונספט הסיורים ״חינמיים על בסיס טיפ בעברית״. את החברה הקימה בשנת 2017 ליאנה קציר, מדריכת טיולים המתגוררת בברצלונה מזה מספר שנים עם בן זוגה הקטלאני ומאז הצטרפו למשפחת ברצלולה מדריכות מקצועיות ומדהימות נוספות כשהאווירה היא משפחתית ולכולנו תשוקה גדולה למקצוע.למה כדאי לטייל עם ברצלולה?

לברצלולה מגוון מסלולים שונים ומגוונים, המועברים בכל אחד מרובעי העיר ועוסקים במגוון נושאים כמו היסטוריה, מורשת יהודית, אומנות, אדריכלות, קולינריה ועוד, כך שכל אחד יכול למצוא סיור שמתאים לתחומי העניין שלו. הסיורים חינמיים על בסיס טיפ כמובן, והיתרון הגדול הוא שהם מתקיימים בעברית! הסיורים נמשכים בין שעתיים לשלוש שעות (בהתאם לסיור הנבחר) ועל כן, שאר היום נשאר פנוי - כך שזה השילוב האולטימטיבי בין טיול עצמאי לבין טיול מודרך עם ערך מוסף.

חלק מהסיורים מגיעים אל אתרי החובה של ברצלונה כמו הסגרדה פמיליה, הר היהודים והרובע הגותי, אולם ישנם סיורים המגיעים לאזורים של העיר שלבד כנראה לא תגיעו אליהם - כמו שכונת גרסיה האותנטית ושכונת רבאל הצבעונית והמרתקת. בנוסף, במהלך הסיורים תקבלו מהמדריכות את הטיפים וההמלצות הטובות ביותר בכל התחומים להמשך השהייה שלכם בברצלונה.​​


אתם קובעים את המחיר

בסיום הסיור תעניקו למדריכה טיפ על פי שביעות רצונכם. במתן הטיפ יש לקחת בחשבון את העובדה כי המדריכה משתכרת באופן בלעדי מהטיפ שתקבל מהמטיילים.​​​


אופי ומשך הסיורים

הסיורים מועברים לקבוצות קטנות באופן רגלי ונמשכים בין שעתיים לשלוש שעות בהתאם לסיור שבחרתם.​​​


איפה נפגשים?

הסיורים של ברצלולה יוצאים מנקודות שונות במרכז העיר בקרבת שדרת הרמבלה בהתאם לסיור אליו נרשמתם. בכל סיור אליו תירשמו יצויין מיקום ושעת המפגש באתר ובמייל שיישלח אליכם.​​​


למי הסיורים מתאימים?

הסיורים מיועדים לכל מי שמעוניין להוסיף תוכן ועניין לטיולם בברצלונה, ובייחוד לאלו המחפשים לגלות את ברצלונה האותנטית. בברצלולה תלווה אתכם מדריכה מקומית שתפרוש בפניכם את נפלאות העיר מזווית ראייה שונה, המשחררת אותכם ממסלול התיירים השחוק. בשל האווירה הדינאמית והצעירה של ברצלולה, הסיורים מותאמים למבוגרים, צעירים וילדים כאחד. הסיורים הם קצרים, נעים בין שעתיים ל-3 שעות ולכן אין ספק שברצלולה היא השילוב האולטימטיבי למי שמחפש לעשות טיול עצמאי מצד אחד, ומאידך מעוניין לפלפל את הטיול עם מדריכה מקומית שתעשיר אתכם בהיסטוריה מרתקת, אמנות מרהיבה, קולינריה משובחת ואדריכלות ייחודית.


​​סיורים פרטיים

אם תרצו, ניתן להזמין סיור פרטי בו המדריכה תעמוד רק לשירותכם, משפחתיכם או חבריכם בתיאום מראש ובתשלום. במקרה זה, ניתן לבחור את אחד הסיורים הקיימים, או לבנות סיור שיתאים באופן אישי לתחומי העניין שלכם ולמקומות בהם תרצו לבקר.


​שירותים נוספים

בברצלולה נשמח להפנות אתכם אל אנשי מקצוע ונותני שירות שיעזרו לכם בתכנון הטיול לברצלונה כמו למשל הסעות מהשדה למלון ורכישת כרטיסים לאטרקציות. את כל המידע על השירותים שלנו תוכלו למצוא בלינק הזה.


בנוסף, ברצלולה עובדת בשיתוף פעולה עם הקהילה הישראלית-יהודית בברצלונה, בית החינוך והשומר הצעיר. אחת לשלושה חודשים ברצלולה מעבירה סיורים ופעילויות ללא מטרות רווח לילדי הקהילה הישראלית המתגוררים בברצלונה. בסיורים אלו הילדים ומשפחותיהם לומדים על העיר היפה שלהם תוך כדי פעילויות יצירתיות. מעבר לכך, באתר של ברצלולה תמצאו בלוג העוסק בנושאים שונים כמו קולינריה, שופינג, אתרי תיירות, כדורגל, חיי לילה ועוד. כל זאת על מנת לספק לתיירים והמטיילים של ברצלולה מידע נגיש לתכנון הטיול המושלם.


רוצים לדעת איך זה לטייל עם ברצלולה?? הנה טעימה קטנהנתראה בסיורים..


 

Commenti

Valutazione 0 stelle su 5.
Non ci sono ancora valutazioni

Aggiungi una valutazione
bottom of page